• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • (021) 22864758 - 88474875

معرفی تکنولوژی جدید شرکت ایپنا: جلوگیری از نمایش جلسات بیگ بلو باتن

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اگر با سامانه برگزاری جلسات آنلاین بیگ بلو باتن (BigBlueButton) آشنایی داشته باشید، حتما می دانید که کلیه جلساتی که توسط شما ضبط می شوند از طریق وب در دسترس خواهند بود. به عبارت دیگر حتی اگر شخصی جزء کاربران شما نباشد و به هر طریقی به لینک جلسات دسترسی پیدا کند می تواند جلسات ضبط شده را مشاهده نماید.

البته لازم به ذکر است که با توجه به اینکه نام جلسات کد شده هستند به دست آوردن لینک جلسات عملا کار سختی است. اما گاهی پیش می آید که خود کاربران شما این لینک ها در اختیار دیگران قرار می دهند. 

در سرویس جدید ما خدماتی به شما ارائه می دهیم که جلوی این مشکل کاملا گرفته شده و جلسات فقط از طریق سامانه اصلی در دسترس خواهند بود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با بخش فنی شرکت تماس حاصل فرمائید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

moodle icon

MOODLE

 
مودل سيستم مديريت يادگيري متن ‌باز مي‌باشد كه به زبان PHP نوشته شده و از پايگاه داده MySQL استفاده مي‌نمايد. این نرم افزار تمامی امکانات یک LMS کامل را دارا می باشد.

BigBlueButton

 
BigBlueButton یک سیستم کنفرانس وب منبع باز (Open Source) برای یادگیری آنلاین است. این نرم‌افزار بستری برای به اشتراک گذاشتن فایل‌ها و همچنین آموزش را فراهم می‌کند.
lms icon

LMS

 
سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (Learning Management System) نرم افزاری است که فعالیت آموزش گیرنده را ثبت و پیگیری می کند.

Adobe Connect

 
نرم‌افزاری برای ارائه مطالب ، کلاس‌های آموزشی آنلاین،‌ وب کنفرانس و اشتراک گذاری Desktop می باشد.با امکان استفاده در اندروید و IOS