• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • (021) 22864758 - 88474875

معرفی محصولات جدید : BigBlueButton Convert Server

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکی دیگر از محصولا ت جدید Iran LMS در راستای پاسخ به نیاز امروز کشور در زمینه سرویس های آموزش آنلاین، سرور پردازش و تبدیل ویدئوی جلسات ضبط شده بیگ بلو باتن (BBB Convert Server) می باشد.
این محصول در قالب یک یا چند سرور کمکی به صورت مجزا ارائه شده و در کنار سرورهای اصلی بیگ بلو باتن قرار می گیرد و مناسب سازمان ها و موسسات آموزشی می باشد که تعداد جلسات برگزار شده آنها در یک روز عدد بالایی میباشد.
در این حالت، جلسات ضبط شده که برگزاری آنها به اتمام رسیده بر روی سرور بیگ بلو باتن در صف تبدیل قرار می گیرند.
در سرورهای کلاس آنلاین با هر ظرفیت و قدرتی، با افزایش تعداد جلسات همزمان، صف تبدیل ویدئوی جلسات به وجود خواهد آمد و بعضاً باعث خواهد شد که جلسات ضبط شده با چندین ساعت تا چندین روز تأخیر در دسترسی مخاطبین و شرکت کنندگان در دوره ها قرار گیرند.
محصول حال حاضر مجموعه شرکت ایده پردازان نسل آریا به راحتی مشکل مذکور را برطرف خواهد نمود و جلسات برگزار شده پس از اجرا، به صورت اتوماتیک جهت تبدیل و پردازش بر روی Convert Server قرار خواهند گرفت.
این تکنولوژی کمک زیادی به ارائه دهندگان سرویس های کلاس انلاین بیگ بلو باتن خواهد بود و باعث خواهد شد سروهای اصلی بار پردازشی کمتری را تحمل نموده و در نتیجه، با توجه به مدیریت صحیح منابع سرور، کیفیت و سرعت برگزاری جلسات افزایش چشمگیری داشته باشند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

moodle icon

MOODLE

 
مودل سيستم مديريت يادگيري متن ‌باز مي‌باشد كه به زبان PHP نوشته شده و از پايگاه داده MySQL استفاده مي‌نمايد. این نرم افزار تمامی امکانات یک LMS کامل را دارا می باشد.

BigBlueButton

 
BigBlueButton یک سیستم کنفرانس وب منبع باز (Open Source) برای یادگیری آنلاین است. این نرم‌افزار بستری برای به اشتراک گذاشتن فایل‌ها و همچنین آموزش را فراهم می‌کند.
lms icon

LMS

 
سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (Learning Management System) نرم افزاری است که فعالیت آموزش گیرنده را ثبت و پیگیری می کند.

Adobe Connect

 
نرم‌افزاری برای ارائه مطالب ، کلاس‌های آموزشی آنلاین،‌ وب کنفرانس و اشتراک گذاری Desktop می باشد.با امکان استفاده در اندروید و IOS