• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • (021) 22864758 - 88474875

معرفی تکنولوژی جدید و انحصاری Iran LMS: کلاستر بیگ بلو باتن

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

امروزه یکی از معضلات جدی در ارائه سرویس های وب کنفرانس و کلاس آنلاین در حجم بالا، ارائه سرویس برای کاربران تعداد بالا در دانشگاه ها و سازمان های آموزشی می باشد؛
به این معنی که با افزایش تعداد کاربران همزمان به بیش از 200 یا 300 نفر، علناً یک سرور با هر قدرتی پاسخگوی نیازهای کلاس انلاین نبوده و ممکن است سرویس گیرندگان، با کندی سرور، قطعی صدا، پرش تصویر و مواردی از این دست روبرو شوند.
این مورد در سرویس های بیگ بلو باتن بیشتر نمود خواهد داشت.
در چنین شرایطی قطعا ارائه تکنولوژی هایی مانند کلاسترینگ راهگشا بوده و می تواند مشکل ارائه سرویس های آنلاین در حجم انبوه را مرتفع نماید.
گروه Iran LMS با توجه به نیاز روز افزون جامعه آموزشی کشور به سرویس های وب کنفرانس و آموزش آنلاین، سیستم کلاسترینگ بیگ بلو باتن (BigBlueButton Clustering) را با موفقیت راه اندازی نموده و این سرویس در حال حاضر در بیش از 20 مدرسه ، دانشگه و موسسه آموزشی در حال استفاده می باشد.
لازم به ذکر است تکنولوژی کلاسترینگ بیگ بلو باتن (BigBlueButton Clustering) در ابتدا بر پایه سامانه LMS مودل توسعه داده شد؛ اما در حال حاضر قابلیت اتصال به هر نوع سامانه LMS، TMS یا که از API استاندارد بیگ بلو باتن استفاده می نماید، را دارا می باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

moodle icon

MOODLE

 
مودل سيستم مديريت يادگيري متن ‌باز مي‌باشد كه به زبان PHP نوشته شده و از پايگاه داده MySQL استفاده مي‌نمايد. این نرم افزار تمامی امکانات یک LMS کامل را دارا می باشد.

BigBlueButton

 
BigBlueButton یک سیستم کنفرانس وب منبع باز (Open Source) برای یادگیری آنلاین است. این نرم‌افزار بستری برای به اشتراک گذاشتن فایل‌ها و همچنین آموزش را فراهم می‌کند.
lms icon

LMS

 
سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (Learning Management System) نرم افزاری است که فعالیت آموزش گیرنده را ثبت و پیگیری می کند.

Adobe Connect

 
نرم‌افزاری برای ارائه مطالب ، کلاس‌های آموزشی آنلاین،‌ وب کنفرانس و اشتراک گذاری Desktop می باشد.با امکان استفاده در اندروید و IOS