• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021−88474875
  • 021−22864758

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 
about us

در سالیان اخیر، گرایش نظام آموزشی کشور شامل مؤسسات آموزشی، دانشگاه­ها، واحدهای آموزش سازمان­ها و سایر ارگانهایی که به نوعی نیازمند اجرای فرایندهای آموزشی در سازمان مربوط به خود هستند، به شدت به آموزش از راه دور و مجازی سازی آموزش افزایش یافته و مدیران این سازمان­ها با رویکردهای مختلف از جمله کاهش هزینه­ ها و تسهیل در فرایند آموزش دانشجویان، مدیران و کارمندان خود اقدام به خرید محصولات آموزش مجازی و راه­ اندازی واحدهای آموزش مجازی در سازمان، موسسه و دانشگاه خود نموده ­اند.

با توجه به این مطلب که عمر آموزش­های مجازی و آموزش ­های الکترونیکی در کشور ایران به زحمت به بیش از 10 سال می­رسد، نیاز به یک مرجع تخصصی و قدرتمند در جامعه آموزش مجازی کشور، امروزه بیش از هر زمان دیگری احساس می­شود.

گروه Iran LMS، یک گروه آموزشی می­ باشد که توسط مدیران شرکت ایده پردازان نسل آریا، و با هدف نهادینه ساختن فرهنگ راه ­اندازی و بکار گیری آموزش مجازی در جامعه آموزشی کشور راه ­اندازی گردید. از بدو تأسیس، رویکرد این گروه، کمک به فراگیر ساختن آموزش های مجازی و سازمانی در سازمان ها، مؤسسات آموزشی، دانشگاه ها و سایر مراکزی بوده است که به نوعی نیازمند آموزش های فراگیر در سطوح مدیران، کارکنان، دانشجویان و اعضای خود می باشند. لذا، در کنار ارائه ابزارهای آموزش مجازی مانند کلاس های مجازی، سیستم های مدیریت محتوا و همچنین فعالیت در زمینه تولید دوره های آموزش الکترونیکی، مشاوره های تخصصی به مدیران سازمان­ها در راستای استقرار آموزش مجازی در سازمان مربوطه، جزیی از برنامه های مدیران گروه Iran LMS بوده است.

.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سامانه iran-lms.com مرجع دوره های تخصصی (آنلاین و حضوری) و محصولات آموزش الکترونیکی (elearning products) در کشور می باشد.

درباره iran-lms.com

گروه Iran LMS، یک گروه آموزشی می­ باشد که توسط مدیران شرکت ایده پردازان نسل آریا، و با هدف نهادینه ساختن فرهنگ راه ­اندازی و بکار گیری آموزش مجازی در جامعه آموزشی کشور راه ­اندازی گردید.

خدمات iran-lms.comعبارتند از :

  • استقرار آموزش الکترونیکی در سازمان ها
  • ارائه محصولات آموزش الکترونیکی
  • مرجع آموزش های آنلاین
  • برگزاری دوره های تخصصی آنلاین و حضوری

راه های تماس با مشاورین آموزشی

می توانید از طریق ایمیل و یا تماس مستقیم با بخش پشتیبانی شرکت در تماس باشید.

آدرس ایمیل :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس شرکت: 22864758-021

شماره موبایل: 09198414181