• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • (021) 22864758 - 88474875

درباره ما

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 
about us

در سالیان اخیر، گرایش نظام آموزشی کشور شامل مؤسسات آموزشی، دانشگاه­ها، واحدهای آموزش سازمان­ها و سایر ارگانهایی که به نوعی نیازمند اجرای فرایندهای آموزشی در سازمان مربوط به خود هستند، به شدت به آموزش از راه دور و مجازی سازی آموزش افزایش یافته و مدیران این سازمان­ها با رویکردهای مختلف از جمله کاهش هزینه­ ها و تسهیل در فرایند آموزش دانشجویان، مدیران و کارمندان خود اقدام به خرید محصولات آموزش مجازی و راه­ اندازی واحدهای آموزش مجازی در سازمان، موسسه و دانشگاه خود نموده ­اند.

با توجه به این مطلب که عمر آموزش­های مجازی و آموزش ­های الکترونیکی در کشور ایران به زحمت به بیش از 10 سال می­رسد، نیاز به یک مرجع تخصصی و قدرتمند در جامعه آموزش مجازی کشور، امروزه بیش از هر زمان دیگری احساس می­شود.

گروه Iran LMS، یک گروه آموزشی می­ باشد که توسط مدیران شرکت ایده پردازان نسل آریا، و با هدف نهادینه ساختن فرهنگ راه ­اندازی و بکار گیری آموزش مجازی در جامعه آموزشی کشور راه ­اندازی گردید. از بدو تأسیس، رویکرد این گروه، کمک به فراگیر ساختن آموزش های مجازی و سازمانی در سازمان ها، مؤسسات آموزشی، دانشگاه ها و سایر مراکزی بوده است که به نوعی نیازمند آموزش های فراگیر در سطوح مدیران، کارکنان، دانشجویان و اعضای خود می باشند. لذا، در کنار ارائه ابزارهای آموزش مجازی مانند کلاس های مجازی، سیستم های مدیریت محتوا و همچنین فعالیت در زمینه تولید دوره های آموزش الکترونیکی، مشاوره های تخصصی به مدیران سازمان­ها در راستای استقرار آموزش مجازی در سازمان مربوطه، جزیی از برنامه های مدیران گروه Iran LMS بوده است.

.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید.

 
moodle icon

MOODLE

 
مودل سيستم مديريت يادگيري متن ‌باز مي‌باشد كه به زبان PHP نوشته شده و از پايگاه داده MySQL استفاده مي‌نمايد. این نرم افزار تمامی امکانات یک LMS کامل را دارا می باشد.

BigBlueButton

 
BigBlueButton یک سیستم کنفرانس وب منبع باز (Open Source) برای یادگیری آنلاین است. این نرم‌افزار بستری برای به اشتراک گذاشتن فایل‌ها و همچنین آموزش را فراهم می‌کند.
lms icon

LMS

 
سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (Learning Management System) نرم افزاری است که فعالیت آموزش گیرنده را ثبت و پیگیری می کند.

Adobe Connect

 
نرم‌افزاری برای ارائه مطالب ، کلاس‌های آموزشی آنلاین،‌ وب کنفرانس و اشتراک گذاری Desktop می باشد.با امکان استفاده در اندروید و IOS